180 NOK/h brutto

Praca Norwegia w budownictwie dla montera regipsów bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:33

Pilnie potrzebujemy monterów płyt gipsowo-kartonowych do pracy w Norwegii na terenie Bergen. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 180 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie odpowiedzialny za prawdiłowe przygotowanie podłoża do prac
– montowanie płyt kartonowo-gipsowych
– zajmowanie się wykończeniem tzn.:szpachlowanie, gipsowanie, malowanie itp.

Wymagania:
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku minimum 3 letnie
– znajomość jednego systemu z podanych: Armstrong, Knauf, Deko (bądź wszystkie trzy)
– angielski na poziomie nie niższym niż B1
– przed zatrudnieniem należy stawić się w Krakowie w celu odbycia testów praktycznych
– odczytywanie rysunków technicznych

Oferujemy:
– pracę na korzystnych warunkach finansowych
– zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– pomagamy przy formalnościach
– nie pobieramy żadnych opłat związanych z rekrutacją
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– możliwy kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółów pracy (+12 29- 44 51)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: praca.francja@interkadra.pl z tematem: monter systemów.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-praca-w-norwegii-monter-scianek-dzialowych-sufitow-podwieszanych-bergen/

ID ogłoszenia: 27055ce71a9a915c

Linki sponsorowane