do ustalenia

Praca Norwegia w budownictwie dla murarza bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2015 02:35

Firma budowlana z Oslo szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie w budownictwie na stanowisku murarza bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wykonywanie prac budowlanych na osiedlu
– pracownik będzie miał za zadanie wylewać posadzki na większych powierzchniach
– prace murarskie takie jak: tynkowanie, pionowe układanie ścianek działowych
– inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– od kandydatów wymagamy precyzji, dokładności, zaangażowania
– godne reprezentowanie firmy
– doświadczenie budowlane jest tu niezbędne min. 3 lata
– sprawne czytanie planów budowlanych
– wyjazd od zaraz
– kandydaci ze znajomością języka angielskiego bądź norweskiego będą mile widziani
– wcześniejsze zatrudnienie w państwach skandynawskich będzie atutem
– przyjazd samochodem
– wykształcenie kierunkowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– 2 tygodnie wolnego po 6 tygodniowym ciągłym zatrudnieniu
– możliwość skontaktowania się z polskim opiekunem
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy stała pracę
– ciągłość pracy
– strój roboczy
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Przyjmujemy zgłoszenia mailowe na adres: rekrutacja@polvik.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-w-budownictwie-jako-murarz-posadzkarz-oslo/

ID ogłoszenia: 7965542ad338edda

4 komentarze na “Praca Norwegia w budownictwie dla murarza bez znajomości języka Oslo”

  1. Wojciech Nowacki na 8 maja 2015 @ 09:43

    Jestem zainteresowany wymienionym stanowiskiem pracy pozdrawiam Wojciech Nowacki. tel.+48 509-934-750.

    • Grzegorz Majewski na 21 czerwca 2015 @ 10:57

      Jestem zainteresowany i posiadam wymagane doświadczenie, oraz pozostałe wymienione wymagania wymienione w ogłoszeniu. GRZEGORZ

      • Wiesław Łoś na 28 czerwca 2015 @ 23:13

        Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertę. Mam 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej. W Norwegii pracuję od 2 lat i na ten moment mieszkam w Oslo. Posiadam własny samochód oraz prawo jazdy. Myślę że spełniam wymagania zawarte w ogłoszeniu. Posiadam zdjęcia wykonanych przeze mnie zleceń. Tel. +47 486 209 39

  2. Grzegorz na 22 lipca 2015 @ 13:50

    Dzień Dobry od 13 lat pracuje na budowie mam opanowany bardzo szeroki zakres obowiazkow. Pracowalem juz w norwegii i mam dokument pozwalajacy na prace w krajach skandynawskich. Posiadam prawo jazdy i wlasny samochod dostawczy. Bardzo potrzebuje tej pracy wiec prosze o przycjylne spojrzenie na moja oferte