237 NOK

Praca Norwegia w budownictwie od zaraz hydraulik – monter instalacji, Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 czerwca 2021 20:15

W rejonie Oslo ze znajomością języka angielskiego dostępna do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Norwegii na budowie jako hydraulik – monter instalacji sanitarnych, CO, kanalizacji, systemów Ppoż.

Poszukiwany Hydraulik/Instalator do pracy w Norwegii!

Pełne ubezpieczenie zdrowotne
Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich – umowa o pracę z norweskim pracodawcą
Darmowe zakwaterowanie
Samochód firmowy do Twojej dyspozycji
Gwarantujemy możliwość pracy w systemie 19/9(19 dni spędzasz w Norwegii, kolejne 9 dni w Polsce)
Darmowy dojazd do miejsca pracy

Twoje obowiązki:
montaż instalacji sanitarnych
podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Norweski numer podatkowy
Znajomość rysunku technicznego
Ukończona szkoła/kurs/szkolenie, prawo jazdy kat.B będą dodatkowymi atutami

Wynagrodzenie:
237 NOK za godzinę.

O naszej firmie:
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy Forrex, która dysponuje wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników dla norweskiej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość usług w pośredniczeniu kontaktu z naszym partnerem w Norwegii.

Jeżeli jesteś doświadczonym hydraulikiem, czekamy na Ciebie! Wyślij aplikację na adres rekrutacja@forrex.com.pl

Zachowujemy prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 18360d453b28eede

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Grupa Forrex
  • Zarejestrowany od: 24 czerwca 2021

Inne przedmioty dodane przez Grupa Forrex

Ostatnie przedmioty dodane przez Grupa Forrex »