do ustalenia

Praca Norwegia w budownictwie od zaraz pracownik budowlany robót drogowych, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 18:20

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz w budownictwie na terenie Bergen jako pracownik budowlany robót drogowych. Oczekiwana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy do 60 tygodniowo

obowiązki
Prace przy robotach drogowych i wykopach oraz budowie kanałów

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
norweski D numer
samodzielność w pracy
minimum 3 lata doświadczenia w pracach drogowych/budowlanych.
doświadczenie w układaniu i zabezpieczaniu sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
doświadczenie w budownictwie i pracach ziemnych
Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
wynagrodzenie 230 (NOK) za godzinę Brutto – zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Pracownik budowlany i robót drogowych Norwegia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 54360c112b6dfd79