175 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Fredrikstad sprzątanie biur od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2016 00:50

Pilnie zatrudnimy kobiety ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Fredrikstad od zaraz przy sprzątaniu biur w porze wieczornej. Mile widziane są osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– porządkowanie powierzchni biurowych
– wynoszenie śmieci
– wycieranie kurzy z biurek
– odkurzanie
– sprzątanie toalet (uzupełnianie papieru)
– zamiatanie
– prócz pokoi biurowych należy również wysprzątać poczekalnie, recepcję i sale konferencyjne

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialne podejście do obowiązków
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad firmy
– zatrudnienie dla kobiet posiadających zaświadczenie o niekaralności
– uczciwość, przyjazne usposobienie
– doświadczenie poparte referencjami będzie ogromnym atutem
– należy znać język angielski

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
– podpisanie umowy norweskiej
– przedłużenie pracy dla sprawdzonych pracowników
– zatrudnienie na pełny etat
– chętnym dajemy możliwość wyrobienia nadgodzin
– wsparcie polskiego opiekuna
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem sylwetki na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło:

ID ogłoszenia: 170569972954a2f2