161 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Moss od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2015 03:38

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy sortowaniu i pakowaniu warzyw na produkcji. Oferta z Moss dla 2 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 161 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Pracownik zajmuje się segregowaniem i pakowaniem warzyw. Wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku norweskim na dobrym poziomie
– mile widziane są osoby z doświadczeniem na danym stanowisku
– zaplanowanie wyjazdu na połowę listopada
– pozostanie w Norwegii na 3 miesiące
– samodzielne wykonywanie zadań
– osoba otwarta, łatwo nawiązująca kontakty
– odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– możliwość przedłużenia umowy po 3 miesiącach bezpośrednio u pracodawcy
– w razie konieczności oferujemy pomoc polskiego opiekuna
– po przepracowanym tygodniu możliwe jest odebranie zaliczki
– miejsce do spania w cenie około 3500 NOK za każdy miesiąc od osoby

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

z zaznaczeniem: Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-warzyw-bez-jezyka-w-przetworni-z-moss/

ID ogłoszenia: 793563d26380817b

6 komentarzy na “Praca Norwegia w Moss od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka”

  1. witam mam 28lat mieszkam w moss.obecnie poszukuje pracy prosze o kontakt 93966409

  2. Witam szukam pracy w norwegi prosze o kontakt Mateusz 665542062

  3. Mieszkam w Rygge jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz pełna dyspozycyjność,

    proszę o kontakt tel. 40573406

  4. mam doświadczenie pracowałam przy sortowaniu sałaty w holandi dardzo rosze o kontakt tel. +480606672381 pozdrawiam Maria Skibiak

  5. SORTOWACZ PAKOWACZ WARZYW MOSS na 17 grudnia 2015 @ 16:14

    witam obecnie przebywam w Norwegii w moss szukam pracy gdybybyła jeszcze oferta aktualna proszę o kontakt Krzysztof odrobińskio tel.4746243161 pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com