do ustalenia

Praca Norwegia w Oslo dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 listopada 2014 03:22

Firma sprzątająca z Oslo szuka pracowników fizycznych przy sprzątaniu domów i mieszkań. Praca w Norwegii od zaraz dla Kobiet ze znajomością języka angielskiego bądź norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątaczka będzie odpowiedzialna za utrzymanie mieszkań i domów w nienagannej czystości. Kandydatki samodzielnie docierają do ustalonego miejsca pracy u klienta.

Wymagania:
– osoba uczciwa, dyskretna, pracowita
– umiejętność dokładnego sprzątania
– norweski bądź angielski na dobrym poziomie
– bez nałogów
– dobre zdrowie
– przyjazd samochodem
– znajomość ulic Oslo

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy już od zaraz
– zatrudnienie na kilka miesięcy bądź na dłuższy okres
– legalną pracę dla kobiet
– dobre wynagrodzenie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Aplikację prosimy przesyłać w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: kasia.adamska@wp.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-domow-i-mieszkan-praca-norwegia-dla-kobiet-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 1295466c863ed33c