160 NOK za godz.

Praca Norwegia w Oslo na budowie dla montera podłóg przy wykończeniach

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 04:01

Firma norweska z Oslo szuka pracowników na budowę przy wykończeniach. Praca w Norwegii dla montera podłóg z językiem angielskim bądź norweskim. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia nadanym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 160 NOK za godz.

Zadania:
Do zdań pracownika należy montowanie podłóg oraz wszelkie prace wykończeniowe w budownictwie.

Wymagania:
– doświadczenie w budownictwie jest konieczne
– umiejętność precyzyjnego wycinania wykładzin
– podstawowa znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie fachu w ręku
– dokładność, precyzja
– umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– legalną pracę zagranicą
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na maila: euroatutjp@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-wykonczenia-monter-wykladzin-podlogowych-oslo/

ID ogłoszenia: 4005488d3067b552

5 komentarzy na “Praca Norwegia w Oslo na budowie dla montera podłóg przy wykończeniach”

  1. Oferta współpracy na 11 grudnia 2014 @ 18:20

    Witam.Mam na imię Andrzej ma 38 lat obecnie mieszkam w polsce.Poszukuje pracy branży budowlanej zwłaszcza wykończeniówka.Posiadam 20-letnie doswiadczenie w branży budowlanej.Czekam na propozycje.Mój nr 607493049
    Pozdrawiam.

  2. witam mam doswiadczenie w takich pracach ,pracowalem przez ostatnie 6 lat w norwegi ,przy bodowie domow z drewna i wykączenizch,angielski komunikatywny,

  3. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 10:53

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

  4. Witam jestem zainteresowany ta ofertą pracy. Posiadam szerokie doświadczenie w pracach wykończeniowych. Znam technologię i norweskie systemy prac.OD 3 lat na budowie w norwegi. proszę o kontakt.92549404

  5. Mam 30 lat 10 lat doświadczenia w ukladaniu różnego rodzaju wykładzin teraz układam w. Polsce 5lat spedziłem na terenie Wielkiej Brytani jezyk angielski komunikatywny