152,60 NOK/h brutto

Praca Norwegia w Oslo przy pakowaniu perfum bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 00:29

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii, Oslo na magazynie przy pakowaniu perfum. Posiadamy dwa wolne stanowiska.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 152,60 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2
Numer referencyjny: pr/013/2015

Zadania:
– przepakowywanie perfum
– pakowanie produktów do nowych opakowań
– wkładanie zabezpieczeń
– przyklejanie naklejek

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie bądź język norweski w stopniu komunikatywnym
– dobra ogólna sprawność fizyczna i ruchowa
– chęć podjęcia pracy manualnej
– doświadczenie przy pakowaniu będzie atutem
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– miłe usposobienie
– do aplikacji należy dołączyć zaświadczenie o niekaralności
– przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– legalną pracę na okres około 8 tygodni
– miejsce do zamieszkania w cenie około 1200 NOK za 7 dni
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– pomoc w pierwszych dniach pracy
– najlepszym pracownikom zaoferujemy stałą współpracę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV napisane po angielsku na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: pr/013/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferty-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 70255d7931b4f100