do ustalenia

Praca Norwegia w Oslo przy sprzątaniu domów bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 05:52

Posiadamy 2 wolne stanowiska w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Oferta skierowana dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na sprzątaniu mieszkań i domów. Zakres prac będzie dobierany indywidualnie w zależności od wymagań klientów.

Wymagania:
– pracownik jest zobowiązany samodzielnie dotrzeć do klienta
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– obowiązkowość, punktualność, niezawodność, uczciwość
– godne reprezentowanie firmy
– wcześniejsze doświadczenia przy sprzątaniu
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– tylko dla osób niekaranych (zaświadczenie do wglądu)

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– norweskie warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pracę w grupach
– próbna umowa na okres 3 miesięcy
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– wsparcie przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań, Oslo, sierpień 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-dla-polakow-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 81555c8168192648

1 odpowiedź na “Praca Norwegia w Oslo przy sprzątaniu domów bez znajomości języka”

  1. Witam,jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Aktualnie przebywam w Norwegii. J.angielski na poziomie komunikatywnym. Jestem punktualna i sumienna. Jeżeli była by możliwość zatrudnienia proszę o kontakt na numer 96883471. Pozdrawiam