5200 NOK/mc

Praca Norwegia w Stavanger dla opiekunki dziecięcej bez języka norweskiego

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 18:55

Rodzina ze Stavanger poszukuje kobiety do pracy w Norwegii w charakterze opiekunki dziecięcej – au-pair. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem już od maja 2015.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 5200 NOK/mc
Start: maj

Zadania:
– opiekowanie się dwójką dzieci w wieku jednego roku i czterech lat
– przygotowywanie posiłków
– prowadzenie zabaw edukacyjnych
– spędzanie czasu z dziećmi na świeżym powietrzu
– usypianie
– oraz inne zadania zlecane przez rodziców

Wymagania:
– język norweski nie jest wymagany jednak zależy nam na kandydatkach posługujących się językiem angielskim w stopniu dobrym
– doświadczenie w pracy nad dziećmi jest obowiązkowe
– dla kobiet w wieku od 18 do 29 roku życia
– dla samotnych dziewczyn mogących podjąć prace za granicą na dłuższy okres
– bez nałogów
– dobre maniery
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– darmowe zamieszkania we własnym pokoju w mieszkaniu rodziny norweskiej
– zapewniamy kurs językowy
– bezpłatne wyżywienie
– transport z Polski do Norwegii
– ubezpieczenie medyczne na czas trwania umowy
– sprawdzoną rodzinę
– bezpieczną pracę za granicą

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiet-jako-opiekunka-dziecieca-stavanger-od-maja-2015/

ID ogłoszenia: 88354fe0401c9637