do ustalenia

Praca Norwegia w Stavanger od zaraz na produkcji spożywczej pakowanie bez języka

  • Miasto lub region: Stavange
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2014 02:07

Poszukujemy 2 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta ze Stavanger na produkcji przy pakowaniu spożywczym. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy taśmie
– kontrolowanie prawidłowego przebiegu produkcji
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– utrzymywanie czystości na stanowisku
-pakowanie produktów spożywczych

Wymagania:
– kandydat powinien objawiać się dobrym zdrowiem psychicznym i fizycznym
– konieczne jest posiadanie doświadczenia produkcyjnego
– możliwość wyjazdy za granicę w grudniu
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– oferujemy niezbędne szkolenia pracownicze
– wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji pracownika
– zapewniamy odzież roboczą
-pomagamy przy znalezieniu mieszkania w najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Prosimy o aplikację za pośrednictwem strony: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=49779844

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-spozywczej-bez-znajomosci-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 182544190a813a8e

4 komentarze na “Praca Norwegia w Stavanger od zaraz na produkcji spożywczej pakowanie bez języka”

  1. Witam serdecznie. Jestem gotow nawet od zaraz podjac te prace. Posiadam duze doswiadczenie na pakowalniach. tel 690251029 . Bardzo prosze o kontakt. Pozdrawiam i czekam

  2. Witam jestem zainteresowana pracą nawet od zaraz jestem solidna i uczciwa osoba proszę o kontakt +48602686106 lub t.nedza@onet.eu

  3. Witam jestem zainteresowany i mogę od zaraz podjąć pracę.proszę o kontakt 662502087

  4. witam poszukuje pracy proszę o kontakt tel.606672381