do ustalenia

Praca w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami Bergen od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 20:36

Od zaraz szukamy kilku osób do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu kosmetyków. Oferta z Bergen na magazynie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: nw/053/15

Zadania:
– ozdobne pakowanie kosmetyków na okres świąteczny
– przygotowywanie towaru do wysyłki
– porządkowanie stanu magazynowego

Wymagania:
– zaradność, dobre zorganizowanie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zatrudniamy jedynie pracowników z doświadczeniem
– zmotywowanie
– pozytywne nastawienie do ludzi
– chęć współpracowania z grupą
– dobre zdrowie
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– możliwość dorobienia na święta
– najlepszym pracownikom zaoferujemy stałą współpracę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wspieramy w pierwszych dniach
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– świadczenia socjalne do wykorzystania

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: norwayworker@europe.com z tematem: nw/053/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-z-kosmetykami-bergen-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 207564e16fe35cb8

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami Bergen od zaraz”

  1. david czuryło na 20 listopada 2015 @ 13:32

    Witam serdecznie chcę zgłosić swoją kandydaturę do pracy na magazynie, jestem osobą młodą sprawną, łatwo nawiązuję kontakty, znam język angielski jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. pozdrawiam serdecznie