165 NOK/h brutto

Oferty pracy w Norwegii bez języka od zaraz Oslo na magazynie z elektroniką

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2015 05:24

Dam pracę w Norwegii w hurtowni przy zbieraniu zamówień, pakowaniu do wysyłki. Zatrudnienie w Oslo na magazynie z elektroniką bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2

Zadania:
– przyjmowanie zamówień wysyłanych drogą elektroniczną
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
– aktualizowanie danych
– obsługiwanie komputera

Wymagania:
– znajomość jednego języka obcego do wyboru z: niemiecki, angielski, szwedzki, norweski (poziom dobry w mowie i piśmie)
– doświadczenie magazynowe jest wymagane
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane, prosimy o posiadanie dokumentu potwierdzającego ten fakt
– chęć rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– możliwość wyjazdu do Norwegii na stałe
– kwalifikacje umożliwiające prowadzenie wózków widłowych
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– zapewniamy stałą umowę
– stabilne zatrudnienie
– darmowy kurs nauki języka norweskiego
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najlepiej cenie
– nie pobieramy opłat za rekrutację
– jasne warunki zatrudnienia
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300-400 NOK (opłata pobierana z pierwszej wypłaty)

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: Lagerarbeid@fastservice.com z tytułem: lagermedarbeider 24/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-w-magazynie-z-elektronika-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 487553976ae625b8

2 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii bez języka od zaraz Oslo na magazynie z elektroniką”

  1. szukam pracy na 24 kwietnia 2015 @ 13:13

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Biegle posługuje się językiem angielskim. Obecnie mieszkam w Oslo. Posiadam doświadczenie w pracy w Norwegii. Proszę o kontakt. Michał

  2. szukam pracy na 18 czerwca 2015 @ 12:58

    Witam, dorze posługuje sie jezykiem ang. posiadam certyfikat ukonczenia kursu na wozek widlowy oraz mieszkam aktuanie Oslo. proszę o kontakt. Dominik