175 NOK brutto/h

Praca w Norwegii z j.angielskim dla operatora wózka widłowego na magazynie od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 15:50

Na magazynie poszukiwane osoby do pracy w Norwegii, jako operator wózka widłowego. Ogłoszenie ze Stavanger od zaraz z językiem angielskim i zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie w firmie logistycznej;
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy rozładowywaniu, załadowywaniu oraz rozkładaniu zamówień na magazynie;
  • obsługiwanie wózka widłowego;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji oraz uczenie się nowych rzeczy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość, zdyscyplinowanie;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną, norweską umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami i wdrożenie w nie;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • szkolenie z zasad BHP.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com

z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-2019-od-zaraz-dla-operatora-wozka-widlowego-na-magazynie-stavanger/

ID ogłoszenia: 3915c97850ca78a6

Linki sponsorowane