162,40 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2020 19:50

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w restauracji hotelowej z Lillehammer jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem bieżących zadań na stanowisku pomocy kuchennej;
  • dbanie o porządek, czyli wynoszenie odpadów, mycie sprzętów kuchennych oraz pracownia na zmywaku;
  • przygotowywanie składników do potraw, a także obsługiwanie urządzeń.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • elastyczność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia;
  • szkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wyżywienie w cenie 100 NOK na dzień;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach hotelowych;
  • norweską umowę o pracę – konieczne jest wniesienie jednorazowej kaucji, która zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/008/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-w-lillehammer-2020/

ID ogłoszenia: 2805f47e1d28ec21