od 195 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka magazyn obuwia od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2022 20:11

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni obuwia sportowego. Zatrudnienie w Stavanger bez języka dla magazynierów. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 195  NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w charakterze pomocnika magazyniera;
  • zbieranie zamówień;
  • rozładowywanie dostaw;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wielozadaniowość;
  • odpowiedzialne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość brania zaliczek;
  • legalną pracę;
  • norweską umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 10/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-sportowym-stavanger/

ID ogłoszenia: 6196393739bb8788