od 198,20 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka magazyn sprzętu IT od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2023 18:03

Hurtownia z Drammen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 198,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował zwroty oraz rozliczał je;
  • zbieranie i pakowanie zamówień;
  • pracownik będzie zabezpieczał przesyłki;
  • rozładowywanie dostaw;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • mile widziane doświadczenie;
  • pełna samodzielność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • próbną norweską umowę;
  • zatrudnienie na trzy miesiące;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze i szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • dofinansowanie do kursu językowego;
  • odprowadzanie składek.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/12/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-sprzetu-it-drammen/

ID ogłoszenia: 17163c9759fed77b