210 NOK brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na budowie remonty-wykończenia Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 19:03

Przy remontach i wykończeniach potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem na budowie w Asker dla Polaków bez języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie całościowych wykończeń nowych mieszkań pod tzw. klucz, a także robienie regipsów, malowanie, tynkowanie, układanie kafelek, a także drobne poprawki po developerach oraz kładzenie podłóg drewnianych itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia przy remontach i wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w rękach;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • uczciwość;
  • brak problemów z prawem;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • miele widziane zgłoszenia od osób, które już przebywają w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker Luty 2021”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-remontach-wykonczeniach-w-asker-2021/

ID ogłoszenia: 644602bff3973632