do ustalenia

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 23:14

Szukamy od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu oświetlenia. Ogłoszenie z Bergen bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: 0d zaraz
Numer referencyjny: nw/055/15

Zadania:
Praca wykonywana jest na magazynie z oświetleniem. Pracownik ma za zadanie zbierać zamówienia, pakować je, zabezpieczać oraz przygotowywać do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem magazynowym
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zdolność do pracy grupowej
– angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwy szybki przyjazd do Norwegii

Oferujemy:
– szkolenia BHP oraz z systemu informatycznego
– początkowo zapewniamy 3 miesięczny okres zatrudnienia z możliwością przedłużenia
– zakwaterowanie z miesięcznym czynszem wynoszącym 3500 NOK
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Należy przesłać CV na maila: norwayworker@europe.com
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-z-oswietleniem-z-j-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 3795668a004eb130

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bergen”

  1. jestem zdecydowany podjąć prace w magazynie znam podstawy angelskiego przez kilka lat pracowałem jako pracownik obsługi produkcji