do uzgodnienia

Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z żywnością Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2016 00:31

Zatrudnimy pracowników do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni spożywczej od zaraz. Oferta z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia w kontakcie bezpośrednim

Start: pilny

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna na magazynie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zbieranie i komisjonowanie produktów oraz przygotowanie ich do wysyłki
  • rozładunek dostaw i rozkładanie towaru na magazynie
  • pilnowanie porządku
  • praca zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • zdolność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • umowę o pracę na warunkach norweskich podpisaną początkowo na 3 miesięczny okres próbny
  • wsparcie przy zorganizowaniu przejazdu z Polski do Norwegii
  • atrakcyjne zarobki
  • opieka rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zainteresowanych powyższą oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Wiadomość z załączeniem CV w odpowiednim formacie .doc lub .pdf należy przesłać na adres:

norjobber-as@outlook.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-oslo-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 49356deaecb1ba44

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z żywnością Oslo”

  1. Jest Zainteresowany oferta moj numer 517282658