171 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji lodów od zaraz fabryka Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2021 18:53

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na produkcji lodów. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Gjelleråsen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråsen.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie oraz trening;
  • zadania będą przydzielane na podstawie własnych predyspozycji;
  • kontrolowanie jakości, wykonywanie prostych prac  przy taśmie, a także pakowanie gotowych produktów, foliowanie ich, obsługiwanie urządzeń oraz dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy relokacji;
  • zakwaterowanie odpłatne (należy zgłosić chęć skorzystania podczas rekrutacji).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2021”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-fabryka-w-gjellerase/

ID ogłoszenia: 87260521f645dc55