168,40 NOK brutto

Praca w Norwegii bez znajomosci języka od zaraz pakowanie perfum Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2016 03:58

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w zakładzie z Oslo od zaraz, start od 6 czerwca 2016. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz, początek od 6 czerwca 2016

Liczba wakatów: 3

Stawka godzinowa: 168,40 NOK na godzinę brutto

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiada za szybkie rozpakowanie zestawów prezentowych/promocyjnych, przygotowanie flakonów do ponownego zapakowania. Obowiązkiem będzie włożenie kosmetyków do nowych opakowań z zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Pracownik gotowe sztuki układa w kartonach i paletuje.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy zespołowej
  • otwartość
  • kreatywność
  • przyjazne nastawienie
  • gotowość do zatrudnienia przynajmniej na 2 miesiące
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie tymczasowe na podstawie norweskiej umowy
  • odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • wsparcie przy sprawach urzędowych, pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “lagermedarbeider 30/2016” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-w-oslo-06-2016/

ID ogłoszenia: 180574c26000ac8f

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Praca w Norwegii bez znajomosci języka od zaraz pakowanie perfum Oslo”

  1. Prosze sie odezwac 507686540

  2. Witam obydwoje z chłopakiem jestsmy zainteresowani Wasza oferta .Pracowaliśmy juz na produkcji.Prosimy o kontakt 726058752

  3. Witam.

    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowni Pańską ofertą pracy.

    Wojciech Marszałek tel. 502 068 360 mail: wojnek69@vp.pl

    Jakub Gaudyn tel: 781 572 556
    kubagaudyn@o2.pl

    Jesteśmy studentami ASP w Katowicach. Wcześniej pracowaliśmy przy okazji różnych imprez, między innymi jako pomoc na magazynie ( IEM 2016 ) i stawiacze płotów zaporowych ( Juwenalia Śląskie ). Ciężka praca fizyczna i zespołowa w nieregularnych godzinach pracy nie jest nam obca.

    Język angielski znawy w stopniu komunikatywnym.

    Czekamy z niecierpliwoscią na kontakt.

  4. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt… 501151650

  5. pakowanie perfum na 20 sierpnia 2016 @ 09:59

    Proszę o kontakt- jestem zainteresowana wyjazdem (także na dłużej)