do ustalenia

Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B kurier z j. angielskim od zaraz 2017 Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2017 02:01

Oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B na stanowisku kuriera. Od zaraz zatrudnienie w Stavanger z zakwaterowanie dla osób ze znajomością języka angielskiego 2017.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie przesyłek do klientów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za powierzone mienie oraz służbowe auto
  • do obowiązków będzie należała bieżące kontrolowanie wyników

Wymagania:

  • zdolność pracy pod presją czasu
  • ważne prawo jazdy posiadane minimum od 2 lat
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobre zorganizowanie
  • staranność i dokładność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • nastawienie na cel
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania oraz przejazdy do pracy i z powrotem
  • transport z lotniska
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem na adres:

office@dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-jako-kierowca-kat-b-kurier-rozwozenie-przesylek-stavanger/

ID ogłoszenia: 79758ab74b10a8ac

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B kurier z j. angielskim od zaraz 2017 Stavanger”

  1. Bartosz Blyszczyk na 19 kwietnia 2017 @ 12:31

    Witam

    Poszukuje pracy na podobne stanowisko lub jakiekolwiek w Norwegii chetnie nawiaze wspolprace

  2. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:18

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093