do ustalenia

Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B przy zaopatrzeniu bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2014 02:49

Od zaraz zatrudnimy kierowców kat.B do pracy w Norwegii w mieście Oslo. Oferta dla pracowników fizycznych przy załadunku i rozładunku towarów. Aktualne ogłoszenie bez doświadczenia wymaganego przez pracodawcę.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca za kierownicą przy rozwożeniu materiałów budowlanych
– zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem towarów
– dbanie o dostarczenie produktów na czas

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do pracy w zespole
– umiejętność swobodnego prowadzenia auta
– dobre zdrowie
– znajomość materiałów budowlanych będzie dużym atutem
– umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
– osoba uczciwa, dokładna, punktualna
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– dla najlepszych pracowników premie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– auto służbowe
– możliwość zdobycia doświadczenia
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Proszę przesłać CV wraz z listem motywacyjnym na maila: promaler@hotmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-dla-kierowcy-kat-b-zaopatrzeniowca-oslo/

ID ogłoszenia: 959543310ed8fe4d

5 komentarzy na “Praca w Norwegii dla kierowcy kat.B przy zaopatrzeniu bez języka Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy Posiadam prawo jazdy kat b od 17lat angielski komunikatywny J

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy Posiadam prawo jazdy kat b od 17lat angielski komunikatywny Jestem osoba silna fizycznie i psychicznie uczciwa solidna punktualna bez nalogow pozdrawiam

  3. 35 lat. Praca na budowach w kilku krajach Europy. Kurs na wózki widłowe. Angielski (moja pasja) płynny w mowie i piśmie. Prawo jazdy kat.B. Bez nałogów.
    Tel. +48 665 691 836
    email: Daniel2510@vp.pl

  4. Robert12 na 16 maja 2015 @ 17:12

    Witam, 3 osoby w wieku 19-21 lat z doswiadczeniem w pracy za granica, jezyk angielski komunikatywny(dogadamy sie na kazdy temat) jesteśmy silni fizycznie, zdeterminowani oraz pracowici, żadna praca nam nie straszna.

    tel- 730 522 738

    mail: tonik888@o2.pl

  5. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:51

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093