do ustalenia

Praca w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka przy sprzątaniu Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2015 22:24

Firma sprzątająca z Oslo poszukuje od zaraz pomocnika przy sprzątaniu obiektów. Praca w Norwegii dla sprzątaczki bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadaniem pracowniczki będzie sprzątanie zlecanych pomieszczeń. Sprzątaczka zatrudniona zostaje w charakterze pomocnika.

Wymagania:
– praca dla kobiet do 26 lat
– dobre zorganizowanie
– obowiązkowość, punktualność, rzetelność
– dobra znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– szybkość, energiczność
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie tymczasowe
– zapewniamy kilka godzin pracy w tygodniu
– wzrost godzin pracy w późniejszym okresie
– pomoc na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie na adres mailowy: [ogłoszenie @ nieaktualne]

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-kobiet-oferta-pracy-w-norwegii-jako-pomocnik-przy-sprzataniu-oslo/

ID ogłoszenia: 8895559fdb03e5fd