5000-1000 zł/mc

Praca w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka przy sprzątaniu Øyer

  • Miasto lub region: Øyer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2014 02:56

Firma z Øyer szuka kobiet – sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do fizycznej pracy w Norwegii. Oferta przy sprzątaniu domów i mieszkań. Za dojazd do klienta odpowiada osoba zatrudniona.

Stanowisko: Pracownik utrzymania czystości
Lokalizacja: Norwegia, Øyer
Wynagrodzenie: 5000-1000 zł/mc

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń jej powierzonych. Sprzątaczka zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, opróżnia kosze na śmiecie, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne. Czynności te wykonuje za pomocą odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania, oraz rozmaitych środków czystości.

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– przyjazd samochodem
– samodzielny dojazd do klientów
– zaradność, zorganizowanie, punktualność
– umiejętność prowadzenia samochodu na terenach górzystych i w trudnych warunkach atmosferycznych
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
– osoba potrafiąca zarządzać swoim czasem pracy
– zatrudnienie dla kobiet w wieku 25-45 lat

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę
– bardzo dobre warunki finansowe
– oferujemy płatny urlop
– udzielamy pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– odpowiedzi na wszelkie pytania
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę:  praca.pl/sprzataczka_530381.html

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-oyer/

ID ogłoszenia: 3465429d99f7a2b3

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka przy sprzątaniu Øyer”

  1. Witam jestem zainteresowana Państwa pracą.

  2. Jestem zainteresowana praca mam doświadczenie…