93 - 97 PLN brutto/h

Praca w Norwegii dla malarzy na budowie od zaraz z j. angielskim Trondheim 2020

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 16:56

Na budowie poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Trondheim dla malarzy z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia pomoc w zakwaterowaniu dla pracowników.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 93 – 97 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca malarskie, czyli przygotowywanie powierzchni pod malowanie oraz ich malowanie różnymi rodzajami farb;
  • zada niem będzie także: tapetowanie, szpachlowanie itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach malarskich (potwierdzone odpowiednimi dokumentami, np. certyfikat, referencje;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Norwegii;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do samodzielnej oraz efektywnej pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i zatrudnienia;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pracę u poważnych klientów;
  • bardzo dobry system BHP w tej branży;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV w języku angielskim można wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/malarz-painter/norwegia-trondheim/14892988

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-budowie-dla-malarzy-od-zaraz-z-j-angielskim-trondheim-2020/

ID ogłoszenia: 5805ea6ea3006784