5400 NOK/mc

Praca w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez języka Bergen od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2015 02:34

Rodzina norweska z Bergen szuka od zaraz kobiety do pracy w Norwegii w charakterze opiekunki dziecięcej. Zatrudnienie dla Polek bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc
Start: od zaraz (maj)

Zadania:
Zajmowanie się dwójką dzieci. Opiekunka będzie organizować czas wolny maluchom oraz przygotowywać jedzenie czy też chodzić z dziećmi na spacery.

Wymagania:
– chęć rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– tylko dla osób odpowiedzialnych
– doświadczenie przy opiece nad dziećmi
– dla kobiet bez nałogów
– zaplanowanie sobie wyjazdu na okres 12 miesięcy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wyjazd od zaraz
– umiejętność porozumiewania się z dziećmi
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 18 do 29 lat (bez męża i dzieci)

Oferujemy:
– kursy języka norweskiego (bezpłatne)
– darmowe posiłki z rodziną
– własny pokój w domu rodziny norweskiej (bez opłat w postaci czynszu)
– oferujemy ubezpieczenie
– w tygodniu zapewniamy 30 godzin pracy
– przyjazną atmosferę
– sprawdzoną rodzinę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-bergen-dla-kobiet-jako-opiekunka-dziecieca-od-maja-2015/

ID ogłoszenia: 5895542bedeafcd3

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii dla opiekunki dziecięcej bez języka Bergen od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy