168 NOK za godz. brutto

Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka na magazynie Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 listopada 2014 20:22

Magazyn z Oslo od zaraz szuka par bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta zatrudnienia na magazynie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie dla 4 osób na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168 NOK za godz. brutto
Numer referencyjny: pr/087/2014

Zadania:
– praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym
– wyszukiwanie produktów na półkach
– kompletowanie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– wymagane doświadczenie magazynowe min. rok czasu
– angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
– chęć wyjazdu za granicę i podjęcia pracy tymczasowej
– natychmiastowy wyjazd do Norwegii
– osoba zorganizowana, odpowiedzialna
– umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
– niekaralność potwierdzona odpowiednim dokumentem
– posiadanie samochodu mile widziane
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– miejsce zamieszkania w cenie około 1200 NOK od osoby za miesiąc ( jeden pokój na parę)
– zapewniamy ubezpieczenie
– legalną pracę na okres od listopada do końca grudnia
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać: Nr. referencyjny: pr/087/2014

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 5195454efd140aaa

Linki sponsorowane