163,84 NOK/h brutto

Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2017 00:45

Dostępna od zaraz opcja pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w zakładzie ze Stavanger przy pakowaniu plastrów sera krojonego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 163,84 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kontrolowanie jakości, ważeniu oraz układaniu plastrów sera na tackach zgodnie z gramaturą
  • zadaniem pracownika będzie odkładanie przygotowanych tacek do zafoliowania

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • dyspozycyjność minimum do końca roku
  • pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony za pośrednictwem agencji
  • szansę przedłużenia umowy na rok 2018
  • podczas trwania pierwszej umowy zapewnione zakwaterowanie w cenie 3200 NOK za miesiąc
  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte_pl@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-dla-par-stavanger/

ID ogłoszenia: 5825a146d1f1b7c6

3 komentarze na “Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz Stavanger”

  1. jestem zainteresowana wasza oferta pracy.Obecnie pracuje w Holandii przy pakowaniu sera oraz dorabiam na magazynie przy zbieraniu zamowien.tel.+48 875 829 894.

  2. jestem zainteresowana wasza oferta pracy,obecnie pracuje w Holandii przy pakowaniu sera oraz w wolne soboty na magazynie przy zbieraniu zamowien.tel.+48 785 829 894.

  3. Raticova Monika na 1 maja 2018 @ 11:57

    Reagujem na Váš inzerát.Bývam v Sandnes.Mám záujem pracovať.Môžem nastúpiť ihneď.Bývam spolu s manželom,on tu pracujem niekoľko rokov.Pracovala som v gastronomii 20 rokov.Rozumiem poľštine.