ok 36000-38000 NOK/miesiąc

Praca w Norwegii jako Kierowca C+E lora (baza w Drammen)

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 września 2015 00:36

Poszukiwany doświadczony kierowca kat. C+E do podjęcia pracy w Norwegii przy przewozie samochodów osobowych pojazdem typu lora. Zatrudnienie w Drammen dla osób z komunikatywną znajomością angielskiego.

Kierowca C+E- oferta pracy
ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nowym pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
“ Kierowca C+E ”
Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 6
Nr ref.: kierowca lory 09/15

Obowiązki:
– przewóz/transport samochodów na lorze (lora na 8 samochodów)

Pracodawca wymaga doświadczenia na powyższym stanowisku przy przewozie nowych samochodów- lora, laweta(8 samochodów) .

Wymagania:
– prawo jazdy kat C+E
– kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu prac na w/w stanowisku i transporcie nowych samochodów na lorach/lawetach,
– gotowość do wyjazdu zagranicznego
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zatrudnienie na terenie Norwegii,
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pomoc urzędowo-administracyjną
– pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,
– pełne socjalne (dodatki rodzinne itp.)

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami.
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”.

ID ogłoszenia: 70555f90692366cd

3 komentarze na “Praca w Norwegii jako Kierowca C+E lora (baza w Drammen)”

  1. Witam obecnie przebywam na terenie Drammen mam doświadczenie w prowadzeniu lohry prosze o kontakt nr 510602313

    • leszek korulczyk na 26 listopada 2016 @ 20:15

      szukam pracy na terenie skandynawja obecnie pracuie w niemczeh prosze o kontakt

  2. leszek korulczyk na 26 listopada 2016 @ 20:23

    Szukam pracy jako Kierowca C+E.
    Posiadam również ADR.
    Interesuje mnie praca na terenie Skandynawia.
    Brak nałogów.
    Obecnie Pracuję w Niemczech jako kierowca.
    Tel. 503 140 747.
    Tel.501 485 082.