5400 NOK/mc

Norwegia praca jako opiekunka dziecięca-pomoc domowa od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 02:19

Rodzina z dwójką dzieci oferuje możliwość zatrudnienia dla opiekunki dziecięcej – pomocy domowej od zaraz w Drammen. Ogłoszenie pracy w Norwegii jako au pair z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca – pomoc domowa
Rozpoczęcie umowy: od grudnia 2016
Czas trwania zatrudnienia: ok. 9 do 12 miesięcy
Miejsce zatrudnienia: Drammen
Zarobki: 5400 miesięcznie NOK

Obowiązki:

  • praca w wymiarze ok. 30 godzin tygodniowo
  • pomoc w opiece nad dwójką dzieci w wieku 5 oraz 9 lat
  • drobne zadania domowe – sprzątanie, gotowanie, itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim
  • doświadczenie w pracy jako opiekunka dziecięca
  • empatia
  • chęć rozwoju i nauki języka norweskiego
  • brak uzależnień
  • poszukiwane osoby muszą być w wieku ok. 18-29
  • brak męża i dzieci

Zapewniamy:

  • pełne wyżywienie oraz zamieszkanie w oddzielnym pokoju u rodziny norweskiej
  • ubezpieczenie na czas wyjazdu
  • przelot do Norwegii i powrót do domu opłaca rodzina zapraszająca
  • stałe kieszonkowe w wysokości 5400 NOK miesięcznie
  • darmowy udział w kursie języka norweskiego o wartości 7800 NOK za rok

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej:
info@prowork.com.pl lub przez serwis www prowork.com.pl
Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerami: tel 022 323 63 35, 502 731 065
skype: prowork_info

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-kobiet-od-grudnia-pomoc-domowa-opiekunkaau-pair-drammen/

ID ogłoszenia: 748582bad45d597e