ok. 1800 Euro

Praca w Norwegii Kierowca międzynarodowy C+E uczeń

  • Miasto lub region: Skandynawia
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 8 października 2015 18:51
new_153349_71752100

Firma transportowa poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Norwegii oraz innych krajów skandynawskich przy międzynarodowych przewozach towarów. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Global Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdyni jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku spedycyjno – transportowym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
kierunek: Skandynawia

Opis stanowiska:

– realizacja zleceń transportowych na trasach międzynarodowych.

Wymagania:

– prawo jazdy C+E,
– karta kierowcy,
– zaświadczenie o niekaralności,
– dyspozycyjność i chęć do pracy,
– nienaganna opinia.

Oferujemy:

– gwarantujemy, że z Nami zdobędziesz potrzebne doświadczenie na trasach międzynarodowych,
– posiadamy wykwalifikowanych i stałych pracowników z pozytywnym nastawieniem na naukę młodszego pokolenia,
– pomagamy w podwyższaniu kwalifikacji zawodowych,
– zapewniamy terminowe wynagrodzenie,
– zależy nam na bezpieczeństwie kierowców, dlatego oferujemy nowy tabor transportowy,
– kierowcom, którzy chcą prowadzić własną działalność gospodarczą oferujemy pomoc księgową.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: katarzyna.stawska@global.gdynia.pl

Prosimy również o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 838560b8c4d3bed8

Brak tagów

2 komentarze na “Praca w Norwegii Kierowca międzynarodowy C+E uczeń”

  1. Piotr Frydrych na 24 kwietnia 2016 @ 20:21

    szukam pracy na skandynawi jako kierowca międzynarodowy c e. mam doświadczenie 10 lat. mój nr tel +48536905153

  2. Zawodowy kierowca- jestem zainteresowany pracą kierowcy wszystkie kategorie 24 lata doświadczenia proszę o wiadomość na tel. 660758015 lub na emai kasia.w12@op.pl .Jarosław P.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez globalrekrutacja

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez globalrekrutacja »