166 NOK brutto na godz.

Praca w Norwegii na budowie bez znajomości języka przy rozbiórkach od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:47

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Norwegii na budowie przy rozbiórkach. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Drammen także bez doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prace dotyczą rozbiórek wewnątrz budynku, który przygotowuje się do remontu generalnego;
  • obowiązkiem pracownika będzie, np. kucie kafelków, demontowanie armatury, stolarki okiennej czy burzenie ścianek działowych itp.

Wymagania:

  • siła, wysoka sprawność fizyczna i kondycja;
  • gotowość do pracy od kwietnia na przynajmniej 3 miesiące;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie, a głównie przy wyburzeniach;
  • preferowane będą osoby z własnych samochodem, a najlepiej busem, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia;
  • uczciwego pracodawcę;
  • umowę tymczasową z norweską firmą, bezpośrednio;
  • możliwość współpracy na zasadzie B2B, ale konieczne jest założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Drammen 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-drammen/

ID ogłoszenia: 8355ca2240262360