do ustalenia

Praca w Norwegii na budowie murarz-tynkarz bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 03:08

Firma budowlana z Oslo poszukuje aktualnie murarzy-tynkarzy bez znajomości języka urzędowego. Praca w Norwegii w budownictwie przy budowie i remontach domów od podstaw.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to typowe prace murarskie, które odbywają się na placu budowlanym osiedli mieszkaniowych. Osoba zatrudniona będzie się zajmować stawianiem ścian z cegieł, wylewaniem posadzek, układanie płytek itp.

Wymagania:
– umiejętność czytania planów budowlanych/ rysunków technicznych
– wymagamy posiadani minimum 3 letniego doświadczenia w zawodzie
– zdolności manualne
– natychmiastowy wyjazd do Norwegii
– umiejętność dobrego komunikowania się ze współpracownikami
– język norweski bądź angielski jest pożądany
– przyjazd samochodem będzie atutem
– jest to praca dla osób z wykształceniem kierunkowym

Oferujemy:
– praca ciągła przez 6 tygodni następnie przypadają 2 tygodnie wolnego
– strój do pracy
– zakwaterowanie
– na miejscu pomoc polskiego brygadzisty
– stałe zlecenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– legalną prace na norweskich zasadach już od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: joanna@polvik.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-murarza-tynkarza-w-budownictwie-oslo/

ID ogłoszenia: 4575506156f5af28

7 komentarzy na “Praca w Norwegii na budowie murarz-tynkarz bez języka Oslo”

  1. ADAM WASIOŁEK na 21 marca 2015 @ 16:19

    jestem zajnteresowany tą ofertom posiadam wszelkie umiejętnosc pozdrawiam adam,

    • Witam, mam tynkarzy i murarzy z Ukrainy. Proszęo kontakt w razie zainteresowania. Anna

  2. witam jestem zainteresowany ta oferta wykonuje prace budowlane muruje porotermem itungiem ks silka itp. ruwnierz wykonuje szalowanie i zbrojenie schody stropy podcagi wience itp. chciałbym pracowac u pana w firmie

  3. witam jestem zainteresowany ta ofertą moj wiek 41 lat wykonuje prace budowlane jak rowniez szaluje i zbroje znam dobrze rysunek techniczny prosze o rozpatrzenie mojej oferty z gory dziekuje piotr podam numer mojego tel..0048 504-371-223 wystarczy zostawic sms ja odzwonie

  4. murarz tynkarz na 10 kwietnia 2015 @ 21:32

    jestem zaiąpnteresowany ta ofertą.Budowlaniec z dobrym doświadczeniem.Czekam na odpowiedz.

  5. JACEK Murarz na 12 kwietnia 2015 @ 17:10

    Witam . Mam 41 lat. Pracuje w tym zawodzie 20 lat . Mam bardzo dobre doświadczenie w tym kierunku. Proszę o kontakt tel . 605167642.

  6. witam mieszkam w oslo przepracowalem tu dwa lata jestem murarzem od 89r posiadam niezbedne dokumety do pracy obecnie jej poszukuje .Moj nr 46373205