90 PLN brutto/h

Praca w Norwegii na budowie od zaraz płytkarz-kafelkarz z językiem angielskim Mo i Rana

  • Miasto lub region: Mo i Rana
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 22:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na budowie jako płytkarz-kafelkarz. Zatrudnienie w Mo i Rana dla budowlańców ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego ewentualnie szwedzkiego.

Stanowisko: płytkarz/kafelkarz.

Lokalizacja: Mo i Rana.

Wynagrodzenie: 90,00 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku pracownik będzie przygotowywał podłożę, a także układał płytki, glazurę oraz terakotę wewnątrz budynków, np. ściany, podłogi, schody, jak i na zewnątrz, np. gres, klinkier, a także obowiązkiem będzie fugowanie.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, szwedzkiego albo norweskiego w stopniu dobrym;
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat pracy;
  • zaleta będzie posiadanie norweskiego numeru personalnego;
  • mile widziane aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii;
  • atutem będzie aktualna norweska karta podatkowa – Skattekort;
  • mile widziane norweskie konto bankowe.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • sprawdzonego pracodawce;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/kafelkarz-plytkarz-praca-w-norwegii-dlugi-projekt/mo-i-rana-norwegia/14855891

ID ogłoszenia: 9115e57f7448bb1e

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii na budowie od zaraz płytkarz-kafelkarz z językiem angielskim Mo i Rana”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy w Norwegii jako glazurnik.
    Posiadam długoletnie doświadczenie w tym zawodzie i wysokie kwalifikacje.
    Staż pracy w Norwegii ponad 10 lat,znajomość norweskiego w stopniu średnim, norweski numer personalny. Pracowity, dokładny, wysoka sprawność w zawodzie glazurnika połączona z wysoką jakością pracy.
    Umiejętność pracy z każdym materiałem ; płytki, gres, marmur, także wylewki oraz norweski kurs w zakresie uprawnień do wykonywania membran wodoszczelnych. Wszechstronna znajomość technologii skandynawskiej i rysunku technicznego.
    Staż pracy także jako brygadzista. Odpowiedzialny, energiczny, umiejętność kierowania zespołem. Bez nałogów, nie karany, prawo jazdy kat B.
    Kontakt tel. 793382150 , e-mail : master.volta@wp.pl
    Andrzej Wiącek