do ustalenia

Praca w Norwegii na budowie przy remontach bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 01:23

Dam pracę w Norwegii dla pracownika ogólnobudowlanego bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz w Stavanger przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się na budowie gdzie pracownik będzie się zajmować zadaniami ogólnobudowlanymi związanymi z remontami i wykończeniami wnętrz.

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
– angielski na poziomie bardzo dobrym jest konieczny
– mile widziane osoby potrafiące mówić w języku norweskim
– prawo jazdy na samochód osobowy
– rzetelność, punktualność, dokładność
– złota rączka
– siła fizyczna
– samodoskonalenie się
– perfekcyjne wykonywanie każdego zadania
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– gwarantujemy dobre wynagrodzenie
– pomagamy w sprawach formalnych
– zakwaterowanie będzie zorganizowane
– zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– stałe zlecenia
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
W celu aplikacji należy zadzwonić pod numer: 530404449

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-remontach-stavanger/

ID ogłoszenia: 3495595c3910b4fc

2 komentarze na “Praca w Norwegii na budowie przy remontach bez znajomości języka Stavanger”

  1. budownictwo na 20 lipca 2015 @ 08:45

    witam jestem zainteresowany praca w norwegi do prac wykonczeniowych prosze o kontakt0048731942924

  2. Budowlaniec na 3 sierpnia 2015 @ 12:15

    Jestem zainteresowany i proszę o kontakt mailowy w celu przesłania mojego CV.