168 NOK brutto

Praca w Norwegii na magazynie bez znajomości języka Oslo 2015

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2014 02:57

Hurtownia odzieży w Oslo zatrudni 2 osoby do pracy w Norwegii 2015 na magazynie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, oraz pakowaniu do wysyłki. Oferta dotyczy stałego zatrudnienia.

Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 168 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 2
Start: od stycznie 2015

Obowiązki:
Praca fizyczna na magazynie z odzieżą polegająca na komisjonowaniu, przepakowywaniu asortymentu, zbieraniu zamówień dla klientów zgodnie z wydrukiem komputerowym oraz zapakowanie i zaadresowanie paczki zgodnie z miejscem przeznaczenia.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– język angielski opanowany w stopniu komunikacyjnym
– szybkość, dokładność, skrupulatność
– dobre warunki fizyczne (zdrowie, kondycja)

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w firmie norweskiej na podstawie stałej umowy
– pomoc w znalezieniu mieszkania w Oslo
– wsparcie przy wszystkich formalnościach związanych z legalnym zatrudnieniem
– atrakcyjne warunki finansowe – premie, dodatki, bonusy
– pracodawca zapewnia bezpłatne szkolenia w tym językowe

UWAGA OGŁOSZENIE TESTOWE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ

ID ogłoszenia: 465414e5832e940

2 komentarze na “Praca w Norwegii na magazynie bez znajomości języka Oslo 2015”

  1. Dwóch młodych silnych mężczyzn gotowi do pracy od zaraz, bez nałogów, proszę o kontakt meilowy.

  2. Witam ja wraz z przyjaciółką poszukujemy pracy w oslo mamy po 25 lat proszę e-mail:) posiadamy własny d-number