do ustalenia

Praca w Norwegii na magazynie dla Polaków bez doświadczenia od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:49

Zatrudnimy magazyniera bez doświadczenia do pracy w Norwegii przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Oferta od zaraz ze Stavanger na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba miejsc: 1
Start: połowa sierpnia

Zadania:
– współpracowanie z kurierami
– zajmowanie się załadunkiem towaru na samochody oraz rozładunkiem dostaw
– zarządzanie procesami logistycznymi na terenie magazynu
– wprowadzanie danych do systemu komputerowego
– prowadzenie prac porządkowych
– wykonywanie innych zadań magazynowych

Wymagania:
– należy posiadać kwalifikacje na wózki typu T1 I T4
– kandydaci powinni znać język angielski i norweski
– radzenie sobie z urządzeniami takimi jak komputer
– zmotywowanie do wykonywania określonych czynności
– punktualne stawianie się w pracy
– umiejętność współpracowania w grupie
– osoba otwarta, kontaktowa

Oferujemy:
– samodzielne wykonywanie zadań
– pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych
– pomoc w pierwszych dniach pracy
– zapewniamy ubezpieczenia
– świadczenia emerytalne
– podpisanie umowy na norweskich warunkach
– start od połowy sierpnia

Aplikacja:
W celu aplikacji na dane stanowisko należy przejść na stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=61625003

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-karma-dla-zwierzat-stavanger/

ID ogłoszenia: 37455ba9231742ee

Linki sponsorowane