do ustalenia

Praca w Norwegii na magazynie z żywnością zbieranie zamówień Tromsø

  • Miasto lub region: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2015 12:40

Poszukujemy 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu żywności. Zatrudnienie w Tromsø na magazynie dla Polaków z doświadczeniem i znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Tromsø
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia w systemie słuchawkowym
– należy sprawnie obsługiwać wózki widłowe
– porządkowanie magazynu
– paletowanie paczek
– pakowanie produktów i przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– posiadanie odpowiednich kwalifikacji do obsługiwania wózków widłowych
– norweski na dobrym poziomie
– doświadczenie magazynowe jest konieczne
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobre zdrowie
– dostosowanie się do warunków pracy
– pracownik musi zaplanować szybki wyjazd do Norwegii

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– najlepszym pracownikom zaoferujemy zatrudnienie na stałe
– dobrze płatną pracę
– wdrożenie w system działania firmy
– zapoznanie z pracownikami
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: finn.no/finn/job/parttime/object?finnkode=65318814

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-zywnosci-od-zaraz-w-tromso-pazdziernik/

ID ogłoszenia: 98256178ab233e73