atrakcyjne

Praca w Norwegii na platformie wiertniczej jako Monter izolacji przemysłowych

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 04:51

Agencja zatrudnienia poszukuje monterów izolacji przemysłowych do podjęcia dobrze płatnej pracy w Norwegii na platformie wiertniczej / wydobywczej. Oferta z językiem angielskim i stosownym doświadczeniem zawodowym.

Agencja Zatrudnienia Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Norwegia, Praca na Platformie na morzu “Hookup”

Opis stanowiska: Montaż izolacji przemysłowej (głównie Pyrogel i blacha nierdzewna – doświadczenie z Pyrogel’em nie jest wymagane

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowych
– doświadczenie w Norwegii
– możliwość podjęcia pracy z początkiem 2017 roku
– znajomość j. ang. min. B1 – oceniany i potwierdzany przez niezależnego lektora. Wymogiem akceptacji na projekt i zatrudniania jest pozytywne zdanie site-testu w Krapkowicach (lub w Stavanger – do wyboru)
– chęć pojawienia się na site-testach między 20 a 28 lutym 2017

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach norweskich
– projekt przewidywany na 7-12 miesięcy. Pierwsza umowa do marca w celu sprawdzenia pracownika
– Praca w rotacji 2/4 tj 2 tygodnie w pracy, 4 odpoczynek w domu. 12 godzinny dzień pracy. Przerwy na lunch, kawę wg. rutyny na projekcie.
– Stawka podstawowa: 181, 5 NOK/h + Offshore addition 74, 86 NOK/h + Compensation 21, 07 NOK/h + Holiday allowance 12% 33, 29NOK/h * = Total 310, 72 NOK/h
Total salary pr rotation 52201, 63 NOK wypłacane na wskazany numer konta. (Po potrąceniu podatków)
* Holiday allowance 12% 33, 29 Wypłacany w czerwcu przyszłego roku – Popularne “Ferie Penger”
– Pokrywamy zakwaterowanie i wyżywienie na rotacji,
– ryczałt na przelot Polska – Stavanger – Polska = 2.500 NOK / rotacja

Kandydaci posiadający norweski certyfikat branżowy Fagbrev z izolacji, zwolnieni są z obowiązku zdawania praktycznej części site-testu.
Wszelkie certyfikaty branżowe, dokumenty potwierdzające doświadczenie i kompetencje działają na korzyść kandydata ale nie są obowiązkowe.
Formalnie liczy się min 3 lata doświadczenia i angielski na poziomie B1.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim z dokładnym opisem pracy na adres: rekrutacja.zmkbau@gmail.com z dopiskiem monter izolacji Norwegia

ID ogłoszenia: 720589d9449e3759

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca w Norwegii na platformie wiertniczej jako Monter izolacji przemysłowych”

  1. Guz sebastian na 25 lutego 2017 @ 13:16

    Witam jestem zainteresowany ofertą naPlatforma wiertnicza jako izolator proszę o kontakt pizdrawiam

  2. Marek Szerel Szukam pracy na Platformie wiertniczej

  3. Pływam dla kilku firm na tankowcach i chemikaliowcach od roku ale chciałbym zmienić branże na platformy wiertnicze szybko się znam j.ang i j.ros. Proszę o kontakt.

  4. Adam Kujawski na 22 marca 2020 @ 16:27