178 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji pakowanie kosmetyków od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2015 05:08

Dam pracę w Norwegii dla 6 pracowników produkcyjnych przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Oslo od zaraz na produkcji przy kontrolowaniu jakości produktów, zadaniach pomocniczych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 178 NOK/h brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba stanowisk: 6

Zadania:
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– wspomaganie przy produkcji mieszania składników
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zajmowanie się pakowaniem kosmetyków, ich etykietowaniem
– paletowanie
– przygotowywanie do magazynowania
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– dbałość o szczegóły
– dla kandydatów zamieszkałych Oslo bądź okolice
– osoby posiadające doświadczenie na danym stanowisku będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu biegłym bądź język norweski na poziomie komunikatywnym
– umiejętność pracowania z grupą ludzi
– osoba otwarta, rozmowna, kontaktowa
– dobre zdrowie (zaświadczenie lekarskie zezwalające na pracę będzie atutem)
– szybkość wykonywania czynności
– elastyczność, zaradność, zaangażowanie, samodzielność
– gotowość do szybkiego wyjazdu (druga połowa lutego)
– zatrudnienie dla osób niepijących

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie
– zapewniamy odpoczynek po pracy w przygotowanym specjalnie do tego celu pokoju rozrywki
– możliwość korzystania ze stołówki
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– przyjazną atmosferę
– legalną pracę na 2 miesięczny okres próbny
– strój roboczy
– darmowe ubezpieczenie

Aplikacja:
Możliwa jest po przejściu na stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=43035457 oraz http://bit.ly/1MgkKM6

Aplikacja trwa do końca tygodnia

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-od-zaraz-praca-w-norwegii-na-produkcji-kosmetykow-oslo-z-jezykiem-angielskim/

UWAGA:  Zdjęcie nie odwzorowuje stanowiska jest jedynie ilustracją graficzną.

ID ogłoszenia: 12854dea0d3be362

18 komentarzy na “Praca w Norwegii na produkcji pakowanie kosmetyków od zaraz Oslo”

  1. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 11:16

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

  2. Witam,

    Również jestem zainteresowany. Jestem pracowity, bez nałogów gotowy do szybkiego wyjazdu. Proszę o kontakt 530050114.

  3. Magdalena na 16 lutego 2015 @ 14:04

    Wraz z dwójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji oraz biegłą znajomość j. angielskiego.
    Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici, spore doświadczenie w pracy za granicą, również poza Europą
    tel. kontaktowy +48 884-981-225

  4. Witam,

    Byłabym zainteresowana pracą. Niestety nie mogę aplikować przez podane linki, ponieważ nie działają. Proszę o kontakt. Mieszkam w Oslo +4746230111

  5. poszukiwacz na 16 lutego 2015 @ 18:06

    Kolego wyzej, nikt nie przeczyta Twojej prosby, sam musisz skladac aplikacje do pracodawcy 😉 a co do ogloszenia to juz nieaktualne pewnie znalezli ekipe 😉

  6. witam jestem zainteresowany Państwa ofertą. mam 23 lata posiadam prawo jazdy kat.b. Jestem gotowy do przyjazdu od zaraz. pozdrawiam i proszę o kontakt. +48 690-190-460

  7. marzena28 na 16 lutego 2015 @ 22:52

    Witam jestem zsinteresowana jestem gotowa przylecieć. jak najszybciej. proszę. o kontakt +485037395675

  8. Witam.Jestem zainteresowany ofertą. Pracowałem już w Norwegii

  9. witam poszukuje pracy i bardzo interesuje mnie ta oferta jestem gotowa do wyjazdu jestem uczciwym i solidnym pracownikiem bardzo proszę o kontakt tel.606672381

  10. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy pracuje a produkcji od 5 lat, dbam o szczeguły, nigdy nie było a mnie żadnych reklamacji, potrafie pracować z grupą ludzi, jestem gotowa do wyjazdu w każdej chwili. jestem solidnym pracownikiem.
    proszę o kontakt 792003352

  11. malgorzata na 17 lutego 2015 @ 20:40

    Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa
    ofertą, jestem sumienna i pracowita,
    proszę o kontakt:
    +48 513 510 616

  12. Witam, jestem bardzo zainteresowany waszym ogłoszeniem. Jestem na miejscu w Oslo i gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Znam język angielski i potrafię się nim bardzo dobrze posługiwać. Bardzo proszę o kontakt. +48 511 738 202

  13. Katarzyna na 19 lutego 2015 @ 08:11

    Mam doświadczenie w pracy w Norwegii, znam język komunikatywnie (ang, nor.)
    Chętnie podejmę pracę wraz z kuzynem z takimi samymi kategorii doświadczeniowymi.
    (22/23 lata)
    Katarzyna
    508-373-661

  14. witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy od zaraz prosze o kontakt 785945354

  15. Malgorzata na 19 lutego 2015 @ 13:41

    Witam

    Jestem zainteresowana pracą, mogę wysłać CV oraz RESUME po odpowiedzi ma maila.

    pozdrawiam

  16. Damian 92 na 20 lutego 2015 @ 08:04

    Witam , szukam pracy i jestem bardzo zainteresowany powyższą ofertą posiadam odpowiednią wiedzę i doświadczenie w pracy o podobnym stanowisku jestem uczciwym , ambitnym , oraz solidnym pracownikiem , bardzo proszę o kontakt tel. 695727646

  17. witam jestem zainteresowana mieszkam obecnie w stavanger jezyk angieski na poziomie podstawowym telefon198947@wp.pl

  18. Witam, Jestem osoba bez nałogów, mieszkającą w Oslo. Posiadam doświadczenie w pracy z ludzmi na produkcji.Rozmawiam płynie w j. ang.Posiadam prawojazdy kategori B i D, zaświadczenie o niekaralności. Prosze o kontakt 004748650179.