167 NOK/h brutto

Praca w Norwegii na produkcji sera bez znajomości języka Fredrikstad 2016

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:05

Zatrudnienie dla Polaków w Fredrikstad pilnie przy pakowaniu sera. Praca w Norwegii na produkcji bez znajomości języka norweskiego. Oferta dla 2 osób od listopada do końca marca 2016.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– pakowanie sera przy taśmie
– po przeszkoleniu pracownik obsługuje maszyny produkcyjne
– krojenie dużych bloków serowych
– czyszczenie urządzeń oraz porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– kandydaci z doświadczeniem są pożądani
– angielski na poziomie komunikatywnym jest wymagany
– dbanie o czystość na stanowisku
– przestrzeganie zasad BHP
– zatrudniamy osoby bez nałogów
– okazanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– możliwość rozpoczęcia pracy 16 listopada
– pozostanie w Norwegii do marca 2016 roku

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację
– na miejscu możliwe jest skorzystanie z naszego zakwaterowania dla pracowników
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– pomoc polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenie poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 z zaznaczeniem: Pakowacz przy produkcji sera Fredrikstad 2015/2016.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowacz-sera-praca-norwegia-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad-od-zaraz-2015-2016/

ID ogłoszenia: 7756300ea42f539

6 komentarzy na “Praca w Norwegii na produkcji sera bez znajomości języka Fredrikstad 2016”

  1. Jestem zainteresowana panstwa propozycja pracy . Prosze o kontakt. Dziekuje

  2. jestem zainteresowany panstwa oferta moge zaczac odrazu prosze o kontakt pozdrawiam dziekuje

  3. Opeartor lini produkcyjnej w zakladzie konfekcjonowania serow. 5 lat doswiadczenia w zakladach konfekcjonowania serow w Holandii. Nazdor nad produkcja, dowodzenie malymi zespolami pracownikow na linii, optymalizacja programow w maszynach do ciecia serow, minimalizacja odpadow podczas produkcji. Obsluga maszyn krajacych GEA i Weber i etykujacych Bizerba. Wiedza na temat maszyn zgrzewajacych Multivac.

  4. Jestem zainteresowany ofertą,proszę o kontakt. Pozdrawiam

  5. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy bardzo proszę o kontakt.+48606672381

  6. Jestem zainteresowany w tej chwili pracuje juz 3miesiac na produkcji sera w holandii ponad 2 miesiace jako Heblarz serów