168,80 NOK brutto/h

Praca w Norwegii na produkcji słodyczy dla par bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:27

Producent słodkości ze Stavanger zatrudni pracowników od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka w fabryce na produkcji przy nadzorowaniu procesów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Start: od zaraz, rozpoczęcie od 19 września

Stawka godzinowa: 168,80 NOK brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • fizyczna praca na produkcji w fabryce słodyczy ze Stavanger
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie ciągłości produkcyjnej, obsługę maszyn po uprzednim szkoleniu
  • do zadań należeć będzie również sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów a następnie układanie kartonów na palety i zabezpieczanie z użyciem stretchu
  • inne prace na bieżąco zlecane przez managera

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej rok udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej albo wykształcenia jako technolog żywności lub czegoś związanego z gastronomią
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość zatrudnienia od 19 września
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w zespole
  • otwartość na nowe znajomości

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe
  • pomoc w dopełnianiu formalności
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • odpłatny kurs językowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/071/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-stavanger-wrzesien-2016/

ID ogłoszenia: 92557cec2f515713