do uzgodnienia

Praca w Norwegii od zaraz 2015 na budowie dróg język angielski Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2015 21:16

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz na budowie dróg i autostrad. Zatrudnienie w Trondheim dla budowlańców z językiem angielskim od lutego 2015.

Stanowisko: Pracownik drogowy

Lokalizacja: Trondheim

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zadania budowlane przy remontach i budowie dróg, chodników i autostrad.
  • Pracownik będzie miał za zadnie obsługiwać maszyny budowlane, zajmować się montażem barierek, układaniem płyt chodnikowych, kostki.
  • Do zadań należeć będzie również przeprowadzanie rur, okablowania.
  • Samodzielne przygotowanie podłoża.
  • Inne zadania budowlane.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w miesiącach luty – marzec 2015
  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe lub możliwość okazania dyplomu czeladnika
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana jest pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność ale zarazem zdolność do zespołowej pracy

Oferujemy:

  • pomoc w poszukiwaniu lokum
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • norweskie warunki pracy
  • legalne zatrudnienie u norweskiego pracodawcy
  • pracownicy najlepsi otrzymają możliwość podpisania stałej umowy
  • pomoc we wszelkich kwestiach – od pomocy w zaaklimatyzowaniu się do spraw formalnych (urzędowych)

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez poniższą stronę: http://goo.gl/MBTRlK

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-budowie-drog-od-lutego-2015-trondheim-jezyk-angielski/

ID ogłoszenia: 85554c61f3f6b318

4 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz 2015 na budowie dróg język angielski Trondheim”

  1. Kamillo1983 na 7 lutego 2015 @ 19:39

    Witam
    Od 10 lat pracuje przy reperacji , renowacji i rozbiorkach autostrad w hollandii jestem zainteresowany wasza oferta prosxe o kontakt +31 0685098938

  2. witam mam doświadczenie 25 lat na stoczni pilnie poszukuje pracy proszę o kontakt 694887744

  3. pracuje na budowie nie oficjalnie bez nałogów chętnie podejmę prace tel.694525604

  4. 25 lat pracy na stoczni bez nałogów chce zwami pracować zadzwoncie tel 694887744