174,60 NOK za godz. brutto

Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji elektroniki w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 17:49

Poszukujmy od zaraz osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo na linii produkcyjnej przy montażu elektroniki. Zatrudnienie dla 3 osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 174,60 NOK za godz. brutto
Zatrudnienie: od zaraz
Liczba miejsc: 3

Zadania:
Pracownik będzie łączyć elementy elektroniczne za pomocą techniki lutowania. Do tej czynności niezbędny jest dobry wzrok i sprawne dłonie.

Wymagania:
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– dwuletnie doświadczenie (dokumenty do wglądu)
– dobry wzrok, spostrzegawczość
– sprawne dłonie
– precyzja, dokładność, staranność
– osoba spokojna potrafiąca wykonywać zadania w skupieniu
– możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– gotowość podjęcia nauki języka norweskiego
– podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i lutowania

Oferujemy:
– miesięczny okres próbny
– po sprawdzeniu zatrudnienie na stałe
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– kursy językowe (część jest dofinansowana)
– szkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia nowych doświadczeń i kwalifikacji
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zapis odbywają się na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=54819888

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 70954cd544b4382a

15 komentarzy na “Praca w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji elektroniki w Oslo”

  1. Na podanej stronie do składania aplikacji pojawia się informacja o usunięciu ogłoszenia: Annonsen er slettet

  2. Mariusz Marchwiński na 2 lutego 2015 @ 00:01

    Witam, chciałbym aplikować na tą ofertę niestety link jest nieprawidłowy i oferta o takim FINNKODE nie działa. bardzo prosze o poprawny adres lub o kontakt mailowy lub telefoniczny (509487866)
    Jestem technikiem elektronikiem z prawie 2 letnim doświadczeniem, gotowy do wyjazdu od zaraz. Mogę przesłać CV i więcej informacji o sobie tylko proszę o wskazanie jak mam to zrobić.

    Pozdrawiam Mariusz Marchwiński

  3. Witam,

    podejmę pracę w związku z w/w ofertą. Link odsyłający do norweskiej strony OCZYWIŚCIE nie działa, co na tym portalu zdarza się już nie pierwszy raz. Bardzo proszę ogłoszeniodawcę o kontakt, najlepiej na maila pasiutrial[at]gmail.com

  4. jestem zainteresowana jak mozna sie zarejestrowac poniewaz str sie nie otwiera ?

  5. Patryk Krawczyk na 4 lutego 2015 @ 17:36

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy , mam 2 letnie doświadczenie udokumentowne , moge jechać w każdej chwili , proszę o jak najszybszy kontakt… Pozdrawiam
    patryk0141@op.pl tel 607439633

  6. Patryk Krawczyk na 4 lutego 2015 @ 18:01

    Ogłosnie skasowane ?

  7. Witam 2 letnie doświadczenie jest absolutnie konieczne? mam uprawnienia nowoczesnego montera urządzeń i pakietów elektronicznych , pracowałem pół roku na produkcji w Partner tech wdrożony w sporą liczbę produktów .

  8. dobra znajomosc j.angielskiego angielskie prawo jazdy uprawnienia na wozek widlowy,ladowarke Caterpilar wszyskie dokumety zrobione w UK

  9. Anna Zaporowska na 10 lutego 2015 @ 19:29

    Witam, posiadam kursy do wykonywania tego typu pracy.jestem zainteresowana państwa oferta.gdzie moglabym wyslas CV ?

  10. Witam,
    jestem zainteresowana oferta pracy, mam 5 lat doświadczenia w pracy na produkcji, nigdy nie było żadnych raklamacji na mnie, dbam o szczegóły w swojej pracy, sumienna, dokładna, jestem gotowa do podjęcia nauki języka norweskiego, moge przyjechać własnym autem.
    prosze o kontakt 792003352

  11. Damian 92 na 20 lutego 2015 @ 09:46

    Witam jestem bardzo zainteresowany powyższą ofertą pracy posiadam odpowiednią wiedzę z zakresy elektroniki , lutowania , pracowałem również przy pakowaniu. Będę bardzo wdzięczny za kontakt pod numerem tel. 695727646

  12. Mieszkam w Fredrikstad.Mam auto i jestem dyspozycyjny.Mój nr.96812428

  13. Witam
    Jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie na produkcji, jako monter elementów precyzyjnych. Posiadam dobra umiejętność lutowania, zespalania komponentów, pod mikroskopem, jak i bez jego użycia. Spełniam stawiane przez Państwa wymogi. Prosiłabym o kontakt, gdyż link z ogłoszenia nie działa.
    Pozdrawiam
    e-mai jaga_jagga@o2.pl
    tel. 518 201 785

  14. Witam. Posiadam 2 letnie doświadczenie na takich stanowiskach, jestem po technikum elektronicznym ale posiadam tez wykształcenie licencjackie. Mam również doświadczenie na lini SMD. Prosze o odpowiedz