150 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie hurtowni zoologicznej, Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2018 22:20

Ciekawe ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Oslo na magazynie hurtowni zoologicznej przy kompletowaniu zamówień klientów.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Oslo.

Stawka godzinowa: 150 NOK/h brutto.

Termin: od zaraz.

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie hurtowni;
  • pakowanie produktów do wysyłki;
  • aktualizacja danych w systemie;
  • załadunek i rozładunek towarów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • punktualność;
  • sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • norweską umowę o pracę;
  • płatne zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • dla najlepszych pracowników – premia;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki;
  • miły i pomocny zespół.

Aplikacje:

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń pod poniższy adres e-mail:

soknadansatte2018@fastem.com

W tytule e-maila prosimy wpisać: “Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”.

Rekrutacja trwa do połowy września 2018.
Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych dla celów rekrutacji – jest ona konieczna do kontaktu z kandydatami.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-na-magazynie-z-karma-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 1705b8ff2a153661