156,60 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz magazyn odzieży bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2021 20:57

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieży. Zatrudnienie we Fredrikstad dla magazynierów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym oraz tych zgodnych z rozkładem dnia;
  • zbieranie zamówień;
  • pracownik będzie pakował towary oraz zajmował się ich wysyłką;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • rozładowywanie dostaw;
  • obsługa sprzętów magazynowych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się oraz pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • płatny urlop;
  • legalną pracę;
  • możliwość kupowania tanich obiadów w stołówce pracowniczej.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 327616ebe3b83ec6