205 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz na budowie bez języka kafelkarz-glazurnik Hamar

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 21:03

Ciekawa oferta pracy w Norwegii na budowie hotelu z Hamar od zaraz. Poszukiwani kafelkarze – Polacy bez znajomości języka norweskiego. Osoby zatrudnione będą wykańczały łazienki i basen.

Lokalizacja: Hamar. Praca dostępna również w Mo i Rana (miasto w północnej Norwegii).

Stanowisko: Kafelkarz.

Wynagrodzenie: 250 NOK/h brutto.

Początek: od zaraz.

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione na stanowisku będą opowiadały za kładzenie glazury w nowo powstającym hotelu. Pracownik wraz z zespołem wykańcza łazienki hotelowe w pokojach – jedna łazienka dziennie. Ekipa będzie również wykańczała hotelowy basen.

Wymagania wobec pracowników:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako kafelkarz;
  • doświadczenie przy glazurze w Norwegii lub innym kraju skandynawskim;
  • znajomość różnych technik układania płytek, również z membraną (pomieszczenia mokre);
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • samochód do celów służbowych;
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • odpowiedzialność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • wysokie zarobki;
  • bezpłatny lot do Norwegii;
  • częściową rekompensatę kosztów dojazdów do pracy;
  • miłą atmosferę;
  • narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków.

Dla kandydatów:
CV w języku angielskim lub polskim prosimy wysyłać pod adres:

krakowIR@adecco.no

W aplikacji prosimy zawrzeć CV ze zdjęciem oraz potwierdzenie doświadczenia – pisemne lub ustne.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kafelkarz-glazurnik-praca-w-norwegii-na-budowie-hamar-2018/

ID ogłoszenia: 4185bce0797430c3

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz na budowie bez języka kafelkarz-glazurnik Hamar”

  1. Witam,

    Jesteśmy brygada 4osobowa z doświadczeniem w branży budowlanej. Posiadamy własne lokum(Hamar)narzędzia oraz transport. Z chęcią podejmiemy się pracy.

    Pozdrawiam Wojciech

  2. dyskopleks1@wp.pl na 26 października 2018 @ 14:14

    Jestem zainteresowany ofertą oraz wyjazdem na dłuższy okres czasu… Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek